DOMAİN MERKEZİ

AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ

0 +

Mutlu Müşteri

Bir Aile Olarak

Prensiplerimiz

99% Uptime Garantisi
Sunduğumuz hizmetlerde uptime ortalaması %99.9'un üzerindedir. Ekibimiz sorunlara karşı bütün sistemleri takip eder ve sorunlara anında müdahele eder.
%100 Güvenli Altyapı
Tüm sunucularımız saldırılara ve spam hareketlerine karşı yüksek proaktif çalışma ile önlem almaktadır. Bu sayede hiçbir zaman kesitli olmadan çalışmalarınız devam eder.
7/24 Müşteri Desteği
Sadece mesai saatlerinde değil, 7/24 gerçek destek sunuyoruz. Hangi saatte olursa olsun, destek bildirimlerinin ortalama yanıtlanma süresi 30 dakikadır.

Domain Merkezi

Kimdir?

Domainmerkezi.net, Domainmerkezi.net.tr ve Domainmerkezi.com.tr 2017 yılında projelenmiş ve 2020 yılında domainmerkezi.net olarak kurulmuştur. 27 Mart 2022 itibari ile de domainmerkezi.net.tr olarak hizmet hayatına devam etmektedir.

Domain Merkezi’nin benimsediği kullanıcı odaklı yaklaşım ile kullanıcılarına en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Domain Merkezi 2020 den bu güne tavsiyeleri ve referansları ile büyümüş bir servistir. Yılların tecrübesi ile her türlü soru ve sorununuza nazik ve hızlı yanıtlar vererek işlerinizi kolaylaştırmak en büyük amacımızdır.

Kullanıcılarımıza sorduğumuzda Domain Merkezi‘ni seçmelerindeki temel sebeplerin, Domain Merkezi  her türlü destek talebine anında yanıt alabilmeleri, karşılarında sürekli nazik ve yardıma hazır bir ekip bulabilmeleri ve fiyat performans hosting firması olduğunu söylemişlerdir.

Bize, her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İster küçük bir kişisel web sitesine, ister her gün yüzbinlerce kişinin girdiği bir e-ticaret sitesine sahip olun, bizim için çok önemlisiniz!